Scroll to top
sk

Interiér

Pre klientov, ktorí majú záujem o kvalitné prevedenie interiéru a vytvorenie uceleného výrazu s dôrazom na riešenie od najmenších detailov až po celkový výsledok, ponúkame spracovanie projektu interiéru.

interiérový dizajn Bratislava

Pod pojmom interiér v tomto prípade nemyslíme len vnútorný priestor, ktorý vzniká automaticky ohraničením stavbou, ale naopak zámerne a premyslene upravený vnútorný priestor s logickým usporiadaním, ktorý je pre svoj účel vybavený najvhodnejšími zariaďovacími predmetmi tak, aby poskytoval užívateľovi vysoký funkčný aj estetický komfort.

Pre klientov, ktorí majú záujem o kvalitné prevedenie interiéru a vytvorenie uceleného výrazu s dôrazom na riešenie od najmenších detailov až po celkový výsledok, ponúkame spracovanie projektu interiéru. S našimi klientmi preberáme v rámci početných konzultácií princípy fungovania pripravovaného interiéru, odsúhlasujeme všetky prvky výbavy interiéru, ich vzájomné súvislosti a postupnými krokmi tak vytvárame ešte pred zahájením realizácie jasnú predstavu o vzhľade budúcich priestorov.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.